logo    Super-věcičky  Originální bižuterie    Poštovné nad 500 Kč ZDARMA! 

 

Vážení zákazníci,

chceme Vás upozornit, že některé zboží objednáváme u zahraničních dodavatelů, proto je dodací lhůta delší,většinou 14 dní až 3 týdny. U tohoto zboží máme dostupnost na dotaz - stačí napsat email na super.vecicky@email.cz a my ihned dostupnost u zahraničního dodavatele zjistíme a do 24 hod dáme vědět.Je to tak lepší  a předejde se zklamání,že zboží není.Zboží je v malých sériích a někdy je brzy vyprodané.Pokud není u našeho dodavatele,pokoušíme se ho objednat jinde. Děkujem za Vaši trpělivost, snažíme se mít originální zboží za dobré ceny.Pokud je zboží u nás na skladě,je vždy dodací lhůta 2-3 prac.dny.Dodací lhůty jsou uvedeny v popisu jednotlivého zboží.

Zasíláme i na Slovensko !

 

Od února 2014 jsme rozšířili sortiment svatební bižuterie a přešli na nové dodavatele kvalitního zboží. Dodací doba je daleko kratší,uvádíme 5-7 prac. dnů.Ceny jsou velmi příjemné. Výrobky jsou kvalitně zpracovány a jsou vyráběny z protialergických materiálů. Doufáme, že se Vám budou líbit.

Tým Supervěciček


O NÁS
O NÁS

Naše firma je na trhu od roku 2013. Zabýváme se importem zboží ze zahraničí - především z Ameriky, Asie i Evropy. Dále nabízíme i kvalitní zboží z ČR. Naším cílem je nabídnout klientovi velký sortiment zboží různého typu a nabídnout kvalitní produkt za rozumnou cenu.

Každý den vkládáme nové zboží a aktualizujeme novinky pro Vás.

 

 

Vážení zákazníci

Od 15.12 2013 dochází ke změně majitele internetového obchodu Super-věcičky.Jediná změna pro vás je nové číslo bankovního účtu pro platby  a to:2600512615/2010.Nadále zůstává prioritou co nejkvalitnější zboží za dostupné ceny.

Přejeme Vám příjemný nákup!

Tým Super věciček

M2NiM